کیلس اسکای پین
کیلس خودرو
کیلس استارتر
کیلس استارت
کیلس استارتر تصویری

کیلس استارت

کیلس استارت – Keyless Starter

، یک سیستم جدید و هوشمند برای خودروی شما می باشد، که .

کیلس استارت(انجین استارت)،یک فناوری پیشرفته در دنیای خودروها:

این سیستم هوشمند قابلیت راه‌اندازی موتور خودرو را بدون نیاز به استفاده از کلید فیزیکی فراهم می‌کند. با کیلس استارت، شما تنها با فشار دکمه‌ای، موتور خودرو را راه‌اندازی کرده و لحظاتی پس از آن به سفر خود ادامه دهید.بر روی اکثر ماشینهای جدید بصورت پیش فرض و فابریکی نصب شده است و در اصل جایگزین کلید و قفل سنتی می باشد این ویژگی نه تنها برای راحتی شما طراحی شده است بلکه امکانات بیشتری نیز به همراه دارد.

توضیح اینکه کیلس استارتر بر روی کلیه خودروهای داخل و خارجی قابل نصب می باشد.
قابلیتهای کیلس استارتر
  • با نصب این آپشن بدون استفاده از سویچ و تنها با در دست داشتن ریموت استارتر از فاصله چندین متری، خودروی خود را خاموش یا روشن نمایید.

این آپشن در روزهای سرد زمستان خیلی کاربردی هست،یعنی قبل از سوار شدن با ریموت از راه دور اقدام به روشن کردن و گرم نمودن موتور خودروی خود می نمایید.

  • شما هنگام سوار شدن و برای روشن کردن خودرو دیگر نیازی به سویچ ندارید و تنها با همراه داشتن ریموت خودرو و  فشار دادن پدال ترمز و دکمه انجین استارت خودروی شما روشن می شود.
  • با فعال کردن این آپشن و با همراه داشتن ریموت و نزدیک شدن به خودرو ، درب ها به صورت خودکار باز و با دور شدن درب ها بسته میشود.

این آپشن زمانی به کمک شما می آید که دست شما وسیله ای هست و نمیتوانید ریموت را از داخل جیب خارج کنید و تنها با نزدیک شدن و دور شدن درها باز و بسته میشود.

  1. با نصب و فعال کردن آپشن اضافه آینه تاشو همزمان با قفل کردن درها اتومات آینه ها جمع و بسته می شود.
  2. با نصب و فعال کردن آپشن اضافه پاور ویندوز همزمان با قفل کردن درها اتومات شیشه ها بالامی رود و بسته می شود.
  3. با نصب و فعال کردن آپشن اضافه صندوق پران با فشار دادن دکمه ریموت صندوق خود را باز کنید.

توجه: نصب کیلس استارت نه تنها به انتخاب دستگاه مناسب بستگی دارد بلکه نکات حرفه‌ای و اصولی نیز در این فرآیند اهمیت دارند. در اینجا می‌خواهیم به برخی از نکات مهم در نصب کیلس استارت اشاره کنیم:

۱. انتخاب دستگاه با دقت:

حتماً از دستگاه‌های معتبر و با کیفیت برای نصب استفاده کنید. تحقیق کافی درباره برندها و مدل‌های مختلف می‌تواند به انتخاب صحیح کمک کند.

۲. نصب حرفه‌ای:

حتماً نصب کیلس استارت را به تیم حرفه‌ای و ماهر بسپارید تا نصب اصولی انجام شود و هرگونه مشکل در آینده از بین برود.

۳. آموزش استفاده:

مطالعه و آموزش استفاده از کیلس استارت بسیار حائز اهمیت است. مطمئن شوید که تمامی کاربران خودرو قادر به استفاده صحیح از این سیستم هستند.

۴. تست دقیق:

پس از نصب، یک تست دقیق انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که کیلس استارت به درستی عمل می‌کند.

با توجه به این نکات و اهمیت نصب اصولی، نصب کیلس استارت توسط تیم مجیدکار به صورت حرفه‌ای انجام می‌شود تا از امنیت خودرو شما حداکثر استفاده برده شود.
تماس بگیرید