کیلس اسکای پین
کیلس خودرو
کیلس استارتر
کیلس استارت
کیلس استارتر تصویری

کیلس استارت

کیلس استارت – Keyless Starter

کیلس استارتر(انجین استارت)، یک سیستم جدید و هوشمند برای خودروی شما می باشد، که بر روی اکثر ماشینهای جدید بصورت پیش فرض و فابریکی نصب شده است و در اصل جایگزین کلید و قفل سنتی می باشد.

حال اینکه شما با نصب آپشن ریموت استارتر بر روی اتومبیل خود دیگر نیازی به سوئیچ اتومبیلتان ندارید و درواقع روشن ،خاموش کردن خودرو با استفاده از ریموت و فشاردادن دکمه انجین استارت انجام می شود.

توضیح اینکه کیلس استارتر بر روی کلیه خودروهای داخل و خارجی قابل نصب می باشد.

قابلیتهای کیلس استارتر

  • با نصب این آپشن بدون استفاده از سویچ و تنها با در دست داشتن ریموت استارتر از فاصله چندین متری، خودروی خود را خاموش یا روشن نمایید.

این آپشن در روزهای سرد زمستان خیلی کاربردی هست،یعنی قبل از سوار شدن اقدام به روشن کردن و گرم نمودن موتور خودروی خود می نمایید.

  • شما هنگام سوار شدن و برای روشن کردن خودرو دیگر نیازی به سویچ ندارید و تنها با همراه داشتن ریموت خودرو و  فشار دادن پدال ترمز و دکمه انجین استارت خودروی شما روشن می شود.
  • با فعال کردن این آپشن و با همراه داشتن ریموت و نزدیک شدن به خودرو ، درب ها به صورت خودکار باز و با دور شدن درب ها بسته میشود.

این آپشن زمانی به کمک شما می آید که دست شما وسیله ای هست و نمیتوانید ریموت را از داخل جیب خارج کنید و تنها با نزدیک شدن و دور شدن درها باز و بسته میشود.

  • شما می توانید توسط ریموت کیلس از فاصله چند متری اقدام به باز و بسته نمودن درب ها کنید.

  1. با نصب و فعال کردن آپشن اضافه آینه تاشو همزمان با قفل کردن درها اتومات آینه ها جمع و بسته می شود.
  2. با نصب و فعال کردن آپشن اضافه پاور ویندوز همزمان با قفل کردن درها اتومات شیشه ها بالامی رود و بسته می شود.
  3. با نصب و فعال کردن آپشن اضافه صندوق پران با فشار دادن دکمه ریموت صندوق خود را باز کنید.

نکات مهم

توجه :  مهمترین قسمتی که در نصب کیلس استارت مهم است علاوه بر دستگاهی که انتخاب می کنید نصب حرفه ای و اصولی آن می باشد.* بارها دیده شده که مشتری هزینه نسبتاً زیادی هم کرده ولی نصب اصولی انجام نشده حتماً به این موضوع دقت فرمایید.(نصب آپشن کیلس استارتر در مجموعه ما توسط تیم حرفه ای انجام و تحویل می گردد.)

توصیه ما نصب کیلس استارت بر روی خودروهای داخلی که آمار سرقت بالایی دارند (سرقت در 30 ثانیه) و همینطور خودروهایی مانند مزدا 3 قدیم،تویوتا هایلوکس،نیسان ماکسیما،مزدا 323 و عموماً خودروهایی که فابریک ،سیستم ایموبلایزر ندارند. چرا، چونکه با نصب کیلس امنیت این خودروها بالاتر می رود.

ریموت استارت
کیلس استارت
استارت از راه دور
کیلس استارتر
ریموت کیلس
انجین استارت
ریموت استارتر
ریموت استارت
تماس بگیرید