درباره ما

درباره ما

فعالیت اصلی و چندین ساله مجموعه ما( مجیدکار) در رابطه با سیستمهای صوتی تصویری فابریک ، نویگیشن(مولتی مدیا) خودروهای داخلی و وارداتی موجود در داخل کشور میباشد که اکثر مشتریان ما نمایندگیهای فروش خودرو و آپشن در سراسر کشور میباشند.

توضیح اینکه کلیه محصولات بصورت فابریکی بوده یعنی اینکه مدل دستگاه و نوع سوکت و فریم بسته به نوع خودرو و آپشن آن فرق میکند و فقط مختص یک مدل خودرو میباشد و تاثیری در بحث ابطال گارانتی ماشین و… که خیلی ها جهت بازارگرمی مطرح میکنند ندارد .نکته دیگر آنکه کلیه دستگاه هایی که در ایران و اکثر کشورها بفروش می رسد ساخت کشورچین میباشد که در کیفیت های مختلف عرضه میشود بطوریکه جنس درجه یک عرضه شده به مراتب ازسیستم صوتی که بر روی خودروی شما نصب است بالاتر است و دستگاه کره ای ,تایوانی ,مالزی و یا… نداریم که به همراه یکسال گارانتی مجیدکار عرضه میگرد.

نکته دیگر آنکه هیچ شرکت چینی در ایران نماینده مستقیمی و یا سایتی جهت فروش محصولاتش ندارد و تنها حرف اول در این زمینه کیفیت و گارانتی آن میباشد و از آنجا که تمامی دستگاه های ما توسط  خود ما گارانتی میگردد(Mjc)همواره سعی ما براین بوده وهست که بهترین کیفیت دستگاه ها و خدمات را بسته به نیاز مشتری ارئه دهیم .

ام وی ام 315

دی وی دی مانیتور فابریک mvm 315 نیوفیس

دی وی دی مانیتور فابریک mvm 315 نیوفیس ام وی ام 315 Dvdمانیتور و نویگیشن فابریکNEW MVM 315 با مشخصات زیر: مانیتور... بیشتر

315 قدیم

دی وی دی مانیتور ام وی ام 315 اتاق قدیم

دی وی دی مانیتور ام وی ام 315 اتاق قدیم MVM 315 قدیم Dvdمانیتور و نویگیشن فابریک MVM 315 با مشخصات... بیشتر

ام وی ام 550

دی وی دی نویگیشن فابریک ام وی ام 550

دی وی دی نویگیشن فابریک ام وی ام 550 مانیتور ام وی ام 550 Dvdمانیتور و نویگیشن فابریک MVM 550 با... بیشتر